تبلیغات
!همه چیز - دانلود بازی Kane and Lynch Dead Men

دانلود بازی Kane and Lynch Dead Men

 

نوع مطلب :بازی ها ،

نوشته شده توسط:محمد علی
Kane & Lynch: Dead Men
وقتی GTA با HITMAN پیوند میخورد!

داستان بازی درگیر دو شخصیت کاملا متفاوت به نامهای : kane و lynch می باشد که در زیر به بررسی و بیوگرافی این دو شخصیت می پردازیم: Adam Kane: Traitorخیانتکارکه بخاطر جدایی از همسر و فرزندانش به شدت ناراحت بوده و برای رسیدن به اهدافش حد و مرزی نمی شناسد. فردی که سپس به عضویت گروه های باند و قاچاق از جمله گروه seven در می آید وبخاطر مسائل امنیتی ، قتل ، قاچاق و گروگان گیری توسط پلیس فدرال آمریکا تحت تعقیب می باشد. آدام پس از جدایی از همسر و فرزندانش توسط دوستش ساموئل گفته می شود پسر عموش هست و رابط گروه 7 بود وارد این گروه میشود ولی بعدها به علت خیانت علاوه بر پلیس تحت تعقیب این گروه تبهکار نیز قرار میگیرد. بعد ها پلیس در یک کلوپ این فرد را دستگیر و به زندان فدرالیEndless منتقل میکند. مبنای داستانی و روند مراحل بازی نیز حول و حوش این مسائل میچرخد که بعدا بیشتر توضیح داده خواهد شد. یک فرد دیوانه و عصبانی و خائن ملقب به : Lynch یک مرد 40 و چند ساله که مدت 3 سال در بیمارستان روانی تحت بستری بوده و بعد از یک سال زندگی با همسرش ، وقتی که از خواب بلند میشود جنازه زنش را می بیند که به طرز فجیعی کشته شده است بعد از تماس با پلیس ، معلوم میشود که خود لینچ قاتل همسرش هست و علتش بیماری اکس کیزوفرنی بوده همانطوری که شخصیت اول بازی فارنهایت با سایر افراد میکرد.شرکت Io نیز لقب Murderer ( جانی)را به این فرد داده است. پلیس این فرد را نیز به زندان Endless که kane نیز آنجاست، می فرستد. یک فرد مریض ؛ آدم کش و روانی که از بیماری اکس کیزوفرنی رنج می برد.


داستان بازی هم اکنون شروع میشود: ماجرا از این قرار است که Adam وLynch پس از آشنایی در زندان تصمیم به فرار میگیرند ، زندانی که تا شعاع چند کیلومتری تحت پوشش گارد حفاظتی قرار دارد. بنابراینAdam با برقراری ارتباط بین عناصر نفوذی سازمان seven در زندان با یکدیگر توانی میکنند تا در صورت نجات Lynch و Kane از زندان، پولها و مدارک این سازمان را برگداند و به خدمت آنان در آید. داستان به همینجا ختم نمیشود و kane و دوستش پس از رهایی از زندان توسط بالگرد گروه seven ، دوباره خیانت میکند و پول های سازمان 7 را پس نمیدهد.به همین خاطر است که شرکت Io لقب Traitor خیانتکاررا به این فرد داده است. اینبار گروه 7 ،زن و فرزندان Adam را گروگان میگیرند و به اون 72 ساعت وقت میدهند تا پولها و اسناد حیاتی این سازمان را برگرداند در غیر اینصورت زن و بچه هایش رو خواهد کشت. این داستان غیر خطی این بازی بود وداستان روندی بازی از همکنون شروع می شود و کین و لینچ دو مزدور از طرف این سازمان انتخاب میشوند تا ماموریتهایی برای این سازمان انجام دهد. مطمئنا داستان بازی خم و تاب های فراوانی خواهد داشت.شرکت Io نیز گفته است: تا وقتی بازی رو تمام نکنید از داستان کامل بازی مطلع نخواهید شد و داستانهای بسیاری در جریان مراحل بازیها unlouck خواهد شد .

Single player & multiplayer تجربه ای جدید در بازیها: کاراکتر اصلی و کلیدی بازی kane می باشد و بیشتر مراحل بازی در بخش تک نفره با این فرد به انجام ماموریت ها مشغول خواهید شد. بنا بر این شخصیت Lynch نیز در بخشSP خواهد داشت ، بدین معنی که میتوانید بعضی از مراحل بازی را با این فرد پیش روی کنید. اما جای نگرانی نیست چرا که در بخشmulti player بازی توانایی آن را خواهید داشت که با هر دو کاراکتر مراحل را پشت سر بگذارید. همچنین قول چندین پایان نیز برای این بازی داده شده است .علاوه بر این شما در هر مرحله توانایی این را خواهید داشت تا با سبک stealt و action مراحل را انجام دهید. برای مثال شما در یک مرحله میتوانید مخفیانه عملیات خود را انجام دهید یا با انتخاب action ماموریت خود را به پایان برسانید. البته انتظار یک بازی stealt کامل را نداشته باشید بلکه بخشaction به طور کم و زیاد در هر دو آیتم انتخابی لزوما وجود خواهد داشت و آیتمstealt فقط در مراحل به خصوصی باز میشود و اکثر مراحل به صورت اکشن می باشد.
kane توانایی دستور دادن به هم تیمی های خود حتی لینچ را خواهد داشت و از این لحاظ بسیار شبیه عملکرد دستوراتی بازیR6 : VEGAS می باشد. بدین ترتیب دستوراتی چون: اختفا، شبیخون ،عقب نشینی و... در حوزه اختیارات شما می باشد. اما شرکتIo در مورد lynch گفته است: این فرد شخصیت جالبی دارد و ضمن اینکه در مراحل بازی به یاری شما خواهد آمد،گاهی اوقات دردسر ساز نیز خواهد شد و گاهی ممکن است بر ضد تیم خودتان اقدام کند. چنین عملکردی نیز بخاطر بیماری روانی هست که ناخودآگاه دست به قتل میزند. همچنین هم تیمی های شما مثل gears of war روئین تن نیستند و اگر به شدت آسیب ببینند از بین میروند، پس باید هوای گروهتان را نیز داشته باشید. با پیشروی در مراحل ،گروه seven و برخی گروه های دیگر که اطلاعاتی از آنها فاش نشده است؛ به شما یک تیم ضربت خواهد داد که در مراحل سخت تربه کمک شما خواهند آمد. در بخش SP کاراکتر
و سایر اجزای متناظر بازی: ابتدا سری به صداگذاری بازی میزنیم بخشی که در تمامی بازیهای این شرکت بسیار موفق عمل میکند و تقریبا هیچ کم و کاستی در این بخش نداشته است این بازی نیز متسثنا نمی باشد.Io برای صداگزاری بازی قول استفاده از دوبلارهای بسیار حرفه ای را داده است و بنا بر یک شایعه مایکل آیرون سایدmichael ironside ( دوبلار حرفه ای سام فیشر) دوبلار شخصیت adam kane خواهد بود و دوبلار قدیمی مامور 47 صداگزاری شخصیت lynch را برعهده خواهد داشت البته شرکتEdios اعلام کرده بود اگر با آقای michael ironside به توافق برسند، مطمئنا در دوبله و صداگزاری یکی از شخصیت ها استفاده خواهد کرد.گفتنی است صدای بازی به صورت 24bit خواهد بود ، باید انتظار یک گرافیک فوق العاده را داشت مخصوصا اینکه بازی بالای 30 فریم و در حد استاندارد در 60 فریم اجرا خواهد شد با پشتیبانی از رزولیشن 720pو 1080 I که مطمئنا از فاکتورهای خوب گرافیکی بازی به شمار می آیند.
فیزیک و انجین سیمانتیک قضیه ای که این شرکت به دقت روی آن متمرکز می باشد تا بتوانند یک physical engine منطقی را در بازی پیاده سازند. به گفته این شرکت 95 درصد آیتمهای موجود در بازی قابل تخریب می باشد و کم پیش خواهد آمد که آیتم اسلایدی در بازی دیده شود. این قابلیت ها با عرضه دمویی که چند هفته پیش عرضه شد به همگان ثابت گشت. در مورد هوش مصنوعی دشمنان خوب عمل کرده است. اگر شما در ماموریت هایتان افراد بی گناه را به قتل برسانید گارد ویژه و گروه هایswat دست به عمل خواهند شد که در این صورت بازی سخت و تقریبا گریز ناپذیز خواهد بود. افراد نیز با توجه به عملکرد شما مشکوک می شوند. هوش مصنوعی هم تیمی هایتان نیز عالی می باشد ولی نمیتوان عنوان فوق العاده را بکار برد. هم تیمی های شما در صورتی که ببیند به درد سر افتاده اید و یا اسلحه تان تمام شده است و یا زخمی شده اید یا افراد دشمن شما را محاصره کرده اند به سرعت واکنش نشان میدهند و با پرتاب خشاب به طرفتان کمبود مهاتتان را جبران میکنند. بحث از سلاح های بازی شد. مهمات بازی گستره ای وسیع از سلاح های نیمه اتوماتیک ،تمام اتوماتیک و بمب های دستی و انواع نارنجک ها را در بر میگیرد و از این نگاه شباهت زیادی به مهمات و سلاح های بازی R6 : VEGAS می باشد.در مراحلی نیز مثل HITMAN باید با سلاح هایی چون sniper افراد مورد نظر را ترور کنید. با توجه به دموهایی که منتشر شد پرکاربردترین اسلحه شما در بازی mp5 مدل 40L30CA (خشاب 40 تیره با کالیبر 30) بود نورپردازی بازی بسیار زیبا و به صورتHDR می باشد.


http://fs25.www.ex.ua/load/892347/htd-kldm.isocheapest us pharmacy for viagra
شنبه 18 خرداد 1398 07:59 ق.ظ

I needed to thank you for this very good read!! I certainly loved every little bit of it. I have you book marked to check out new stuff you post…
Foot Complaints
سه شنبه 17 مرداد 1396 06:18 ق.ظ
These are truly enormous ideas in regarding blogging.
You have touched some good things here. Any way keep up wrinting.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر